אנו מזמינים אתכם ליהנות מעולם חדש של רהיטים במחירי מפעלמבצעים ומחירים מיוחדיםאנחנו מייצרים ואתם חוסכים בעלויות 40 שנות ניסיון!

טל: 09-8618985

ארון הזזה, ארון בגדים, ארון פתיחה, חדר ארונות, ארון,

מבחר של ארונות בגדים, ארונות הזזה|ארונות פתיחה|חדרי ארונות ורהיטים לבית ולעסק! במפעלי אולימפיק רהיטים תקבלו את המחירים הטובים ביותר שתוכלו להשיג באיכות הטובה ביותר! התקשרו אלינו עוד היום ובואו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית בכל המידות שתבקשו וגם במידה סטנדרטית!

טל: 09-8618985| כתובת: רח’ האורזים 6,א.ת.הישן נתניה.

רהיטים בעיצוב אישי| רהיטים במבצע אולימפיק רהיטים

במפעלי אולימפיק רהיטים בנתניה,ניתן לעצב את כל הריהוט לבית ולעסק בהתאמה אישית ועל פי צרכי הלקוח,התאמת עיצוב לקונספט הדירה והמשרד והתאמת מידות רהיטים לחלל הבית ולחלל המשרד. בחנות המפעל שלנו,הצמודה למפעל הרהיטים בנתניה תוכלו למצוא את כל סוגי הרהיטים במחירים הטובים ביותר שתמצאו מחפשים ריהוט לבית במבצע? רק ברהיטי אולימפיק תוכלו למצוא את המבצעים הטובים ביותר!

איכות החומרים במפעלי רהיטי אולימפיק

במפעלי אולימפיק רהיטים,מייצרים עבורכם את מגוון הרהיטים האולטימטיבי, אותם אנו מייצרים מחומרי גלם איכותיים המבטיחים איכות מוצר ועמידות לאורך שנים. אנו עורכים מבחני בקרת איכות על מנת להגיע לרמת גימור מושלמת! הרהיטים שלנו עומדים בתו תקן אירופאי מוקפד!

איכות גימור הרהיטים באולימפיק רהיטים

חברתנו עובדת עם אנשי מקצוע בתחום הרהיטים מהשורה הראשונה. חברתנו מחזיקה בתו איכות בלתי מתפשר לייצור רהיטים איכותיים! מפעלי אולימפיק רהיטים מקפידים על איכות וגימור רהיטים בסטנדרטים גבוהים על מנת להבטיח ללקוחותיה איכות ללא פשרות!

קטלוג הריהוטים של אולימפיק רהיטים

מגוון הרהיטים של אולימפיק רהיטים בנתניה מורכב רובו ככולו ממגוון עצום של סגנונות וקווים עיצוביים החל מקוי עיצוב רהיטים קלסי ועד עיצוב רהיטים בקווים מודרניים עדכניים.

עיצוב מודרני אולימפיק רהיטים

עיצוב הרהיטים באולימפיק רהיטים בנתניה מתבצע בהתאמה אישית ומהשראה ומגמות עיצוב עולמיות טרנדיות ואף קלאסיות מסורתיות המתאימות לכל הקהלים.

אפשרויות תשלום באולימפיק רהיטים

חברתנו מעניקה אפשרויות תשלום נוחות ופריסת תשלומים.
אולימפיק רהיטים בנתניה, שמה את הלקוח במקום הראשון וקשובה לצרכי הלקוח, אנו מעניקים מחירים אטרקטיביים במיוחד וחוסכים לכם בעלויות ובפערי התיווך של קניה בחנויות שאינן חנות מפעל. אנו ממליצים תמיד לרכוש רהיטים בחנות המפעל ולחסוך בעליות התיווך של החנויות!חברתנו משווקת מייצרת ומוכרת לרוב חלקי הארץ! הובלה והרכבה לרוב רחבי הארץ.