מבחר רהיטים למשרדים,לעסקים וללקוחות פרטיים

 

מפעלי אולימפיק רהיטים בנתניה מייצרים מבחר רהיטים ללקוחות פרטיים ולעסקים במחירי מפעל!

כתובתנו: רח’ האורזים 6, א.ת.הישן נתניה|טל: 09-8618985

אתר האינטרנט שלנו: https://www.olimpic.co.il/

מחפשים רהיטים לבית במחירים אטרקטיביים? אולימפיק רהיטים מייצרים עבורכם רהיטים איכותיים במחירים השווים לכל כיס.

המוצרים שלנו עשויים מחומרים איכותיים בלבד בעלי תו תקן אירופאי. במפעל של אולימפיק רהיטים בנתניה, תוכלו להשיג: מיטות, חדרי שינה, ארונות הזזה,  ארונות פתיחה, חדרי ארונות, חדרי ילדים ונוער ,שידות, מערכות ישיבה לסלון, כורסאות, מיטה וחצי, מזרונים אורתופדיים במגוון גדלים ומידות.

חברת אולימפיק רהיטים מייצרת רהיטים מזה 40 שנה, האפשרות לייצר במפעל הצמוד לחנויות המפעל מאפשרת הוזלה משמעותית במחיר.

בין אם אתם לקוחות פרטיים ובין אם אתם לקוחות עסקיים, חברתנו עובדת עם מגוון קהלים: משרדי רווחה, בית אבות, דיור מוגן, בעלי עסקים ומשרדים המעוניינים לרהט את המשרד שלהם, משרדי עורכי דין, משרדי אדריכלים, פרוייקטים של נדל”ן המבקשים להכין חדר לדוגמא בפרוייקט למכירה המאובזר בריהוט: סלון, ארונות ,שידות, חדר ילדים וחדר שינה תוכלו להגיע אלינו ולהתרשם ממגוון רהיטים שיאבזרו לכם את הבית ואת המשרד.

בעידן המודרני, עסקים רבים מאבזרים את המשרדים בפרטי ריהוט יפיפים, המעניקים למשרד חום ויופי המסביר פנים לאורחים וללקוחות המגיעים לסגור עסקאות, להתרשם ולהחליט אם המקום אליו הם מגיעים יתן להם מענה לצרכים אותם הם מבקשים לממש בין אם זה להכניס את ההורה לדיור מוגן, לסגור עסקת נדל”ן, לשכור עורך דין ועוד.

חשוב שתדעו, הרושם הראשוני שתעניקו ללקוח בפגישה במשרדכם כאשר הרהיטים המתאימים מאבזרים אותו ומעניקים תחושה של בית ונינוחות יסייע לכם להשפיע על החלטות ולסגור עסקאות.

אנו מזמינים אתכם להגיע לחנויות המפעל שלנו ולהתרשם ממגוון רהיטים איכותיים.

אולימפיק רהיטים – כתובתנו: רח’ האורזים 6, א.ת. הישן נתניה| טל: 09-8618985

אתר האינטרנט שלנו: https://www.olimpic.co.il/

חפשו אותנו בפייסבוק : אולימפיק רהיטים

 

 

 

השארת תגובה