מפעלי “אולימפיק רהיטים” מנתניה המתמחים בייצור ארונות איכותיים הציגו בתערוכת ישראל בחול המועד פסח 2018 וזכו להצלחה רבה באיכות המוצרים ובמחירים האטרקטיביים!

 

מפעלי “אולימפיק רהיטים” מנתניה המתמחים בייצור ארונות איכותיים הציגו בתערוכת ישראל בחול המועד פסח 2018 וזכו להצלחה רבה באיכות המוצרים ובמחירים האטרקטיביים!!

מפעלי אולימפיק רהיטים הציגו בתערוכת ישראל 2018  בחול המועד פסח בגני התערוכה בתל אביב את מגוון הארונות האיכותיים אותם היא מייצרת. התערוכה זכתה להצלחה רבה, של חברת אולימפיק רהיטים הקיימת מזה 38 שנים וממוקמת בנתניה. החברה הוקמה בשנת 1980 על ידי משה איבן ימין יצרן רהיטים ואיש מקצוע בתחום הנגרות ועיצוב רהיטים.

מפעלי אולימפיק רהיטים הציגו מבחר ארונות בגדים לבית, ארונות הזזה, ארונות פתיחה ועוד.

חברת אולימפיק רהיטים מתמחה בייצור ארונות לבית, ארונות הזזה, ארונות פתיחה, חדרי ארונות, סגירת נישות חדרי שינה, ספריות ומגוון רהיטים המיוצרים בתנאים מוקפדים ברמת איכות אירופאית ובעלי תו תקן אירופאי. במפעל הרהיטים שלנו מייצרים מוכרים ומשווקים לחנויות רבות ולקהל הרחב מגוון של רהיטים לבית באמצעות מכונות מהמתקדמות בעולם שנרכשו מאירופה על מנת לייצר את המוצרים האיכותיים ביותר בטכנולוגיה מתקדמת, אולימפיק רהיטים אנו מאפשרים ללקוחותינו לייצר ארונות בכל מידה ובכל גודל, בנוסף האפשרויות הרבות של ייצור במפעל, מייחד את חברתנו מחברות אחרות וחוסכת בעלויות של קניה ישירה במפעל ללא פערי תיווך של חנויות.

רהיטים קונים במפעל וחוסכים בעלויות התיווך של החנויות !

כתובת: רח’ האורזים 6 נתניה  09-8618985 אתר האינטרנט https://www.olimpic.co.il

הצטרפו אלינו לפייסבוק – אולימפיק רהיטים – https://www.facebook.com/olimpicfurniture/

 

 

השארת תגובה